Formularz zamówienia książki
LaTeX. Książka kucharska

LaTeX. Książka kucharska
Marcin Borkowski, Bartłomiej Przybylski
ISBN: 978-83-937220-5-1
Wydawca: Polskie Towarzystwo Matematyczne
Liczba stron: 241


Szanowni Państwo,

korzystając z poniższego formularza możecie Państwo zamówić drukowaną wersję książki pt. LaTeX. Książka kucharska, wydaną w limitowanym nakładzie. Cena jednej sztuki wynosi 35 zł. W przypadku chęci zamówienia większej liczby sztuk, prosimy o bezpośredni kontakt z adresem mbork@amu.edu.pl.

Dane do wysyłki

Prosimy o uzupełnienie poniższych pól dotyczących adresu, na który ma zostać wysłana książka. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Adres e-mail

Prosimy o podanie swojego adresu e-mail. Dzięki temu nasz dystrybutor będzie mógł się z Państwem skontaktować w razie problemów lub dodatkowych pytań. Na ten adres zostanie też wysłane potwierdzenie otrzymania zamówienia.

Przesyłka

Prosimy o wybranie sposobu, w jaki książka ma zostać do Państwa dostarczona. Koszt przesyłki należy doliczyć do ceny książki.

Przesyłka pocztowa polecona (11 zł)

Przesyłka kurierska (K-Ex, 16 zł)

Odbiór osobisty w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UAM (0 zł)

Płatność

Ze względów organizacyjnych, przyjmujemy płatność wyłącznie przelewem na rachunek dystrybutora:

LEHO Marek Borkowski
mBank S.A.
21 1140 2004 0000 3102 4318 5629

Łączna kwota do wpłaty to 35 zł + koszt związany z wysyłką (np. w przypadku zamówienia książki z przesyłką pocztową należy przelać na wskazane wyżej konto kwotę 46 zł). W tytule przelewu prosimy umieścić słowo LaTeX oraz imię i nazwisko osoby, której dotyczy zamówienie. Wraz z książką otrzymają Państwo rachunek.

W chwili złożenia zamówienia zamieszczone w powyższym formularzu dane zostaną przekazane dystrybutorowi. Składając zamówienie zgadzają się Państwo na wykorzystanie tych danych w celu dostarczenia przesyłki. Przewidywany czas realizacji zamówienia to ok. 7 dni od dnia wpłynięcia płatności na konto.